Dyskusja: PORZĄDKOWY!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.08.2005, 22:12   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
PORZĄDKOWY!

Forum jako całość ma poddział dotyczący uwag i propozycji zmian, postanowiłem więc utworzyć coś na kształt tego, ale dotyczący tylko działu Foto. Pomysł ten pojawił się przed chwilą, kiedy postanowiłem zrobić tu mały "porządek" i poprzyklejać niektóre dyskusje (tych.. "stałych" jest tyle, że trudno wyłapać pojawiające się nowe..).

Tak też zrobiłem, ale wcale nie jestem przekonany, czy zmiany te są na lepsze. Dlatego najlepiej niech wypowiedzą się użytkownicy. Co przykleić, co odkleić, jak to najlepiej powinno wyglądać?


Druga uwaga odnośnie jednego tematu: Eksperymenty fotograficzne, przeróbki graficzne i, do tej pory, czarno białe, industrial. Utworzyłem osobny topic dotyczący fotografii czarno białej (i ewentualnie sepii), która, wydaje mi się, jest tak obszerną "dziedziną", że warto poświęcić jej osobny temat. Ale nie udało mi się przenieść tam ppostów ze zdjęciami B&W.

To pytanie głównie do moderatorów - ma ktoś pojęcie, jak to się robi. Ewentualnie Calme, czy Nimal (bo chyba oprócz mnie Wy tu moderujecie), moglibyście to zrobić? (jeżeli naturalnie taki podział ma sens).
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 22.08.2005 o godz. 22:18
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online