Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2005, 00:49   #31
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Zacznij pisać konkrety. Nie wywyższaj się bo czasami poziom twoich wypowiedzi mimo użycia wielu płomiennych słów i porównań jest na poziomie wody w klozecie.
mam użyć płomiennych słów na określenie twoich postów? bo tutaj lekko przesadziłeś, zachowałeś się jak cham, któremu brakło argumentów. zresztą od początku piszesz coś o błyskaniu czy przypodobywaniu się komuś. kto tu komu błyska i kto komu do oczu skacze. przypowieści też masz wysokich lotów - jak ta o zwalaniu się w spodnie

Cytat:
W sumie to ja już nie wiem, nie ganisz Kwaśniewskiego, wierzysz Cimoszewiczowi to dlaczego uciekasz ?
wciskasz mi coś czego nie powiedziałem. piszę, że obłudą jest ocenianie obecnego zachowania człowieka według tego co zrobił 20 lat temu. masz fart, że żyjesz w kraju, gdzie tylko jedna strona sceny politycznej ma 20+ letnie doświadczenie i miała okazję się umoczyć 20 lat temu. jednocześnie żyjesz w kraju, gdzie druga część strony politycznej błyskawicznie nadrabia zaległości.

Cytat:
Państwo powinno być rządzone silną, sprawiedliwą ręką.
Hitler, Stalin, Castro... zawsze myślałem, że to demokracja jest tą 'lepszą' drogą..

Cytat:
Tyle tylko, że maska polityka to fałsz !
to każdy polityk jest be.. nawet ten silny i sprawiedliwy, nie głosuj więc, skoro wszyscy to złodzieje i zakłamani skubańcy. albo przyznaj otwarcie, że wolisz swoich, którzy pomimo tego, że są politykami, wbrew twojej własnej teorii nie są zakłamani i fałszywi

napiszę konkret. bardzo mnie martwi, że ludzie tacy jak wy, moi dwaj drodzy dyskutanci, ludzie, którzy kierują się emocjami a nie pragmatycznym podejściem do sprawy są jednymi z ostatnich, których to jeszcze obchodzi. emocje to kiepski doradca, w polityce zwłaszcza. kiedyś do was dotrze jak dobrym prezydentem był Kwaśniewski i jak potrzebny był polsce ten okres 10 lat z przynajmniej jednym stabilnym punktem sceny politycznej.
wpadki.. były owszem, niektóre większe, niektóre mniejsze, ale interesując się kiedyś szerzej polityką stwierdzam, że nie wyskakiwały ponad poziom międzynardowy.

bardzo dużo wiesz o resocjalizacji. może przejdź się na jakiś uniwerek i pogadaj, sporo wydziałów będzie można zlikwidować, tylko co zrobić z więźniami? jak egzekwować prawo bez kar? gdzie postawić kreskę oznaczającą zbrodnię, która przekreśla człowieka i jak go 'przekreślić'? wielu, znacznie mądrzejszych niż my razem nie podjęło się podjęcia tego tematu.. zastanówmy się dlaczego

PS. prawo weta w obecnej formie i przy jeszcze niedawnym układzie sił w parlamencie było prawem praktycznie bezwartościowym. prawicowy rząd miał na ogół poparcie wystarczające do zniechęcnia prezydenta do zabawy w weto a lewicowy go nie potrzebował. z kolei w dość interesującym okresie totalnego chaosu i tak nie było czego wetować.

PS2. czemu uciekam to mój biznes

PS3. nie napisałem czy Cimoszka się nadaje czy nie, napisałem, że nijak się do tego czy się nadaje czy nie ma przemówienie-woda wylana na jakimś plenum KC 20 lat temu z okładem. kolejny raz wciska mi się coś czego nie powiedziałem. albo to celowe, albo komuś się nie chce czytać ze zrozumieniem. nie dam się sprowadzić do poziomu i pokonać doświadczeniem.

PS4. dobry tekst, pawelblue
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online