Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2005, 08:05   #33
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps2. bardziej niż czerwonych nie lubię 'świętoszkowatych obłudników' zasiadających po drugiej stronie sceny politycznej.
zgadzam się w 100%....Giertuch....Maciurowicz....
Cytat:
wykształcenie Kwaśniewskiego nie jest tajemnicze, jest podane do publicznej wiadomości. nie wiem czy kiedykolwiek ktokolwiek zadał sobie trud przeczytania wywiadu z naszym ustępującym prezydentem, ale zapewniam, że czytało się to w miare dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że maglowały go spece od trudnych wywiadów.
można prosić linka?
Cytat:
ps4. tak, ludzie patrzą na prezencję i wygadanie kandydata, pewnie też dlatego, że główną rolą prezydenta w naszym kraju jest reprezentacja państwa na arenie międzynarodowej. wypada, żeby taki człowiek znał języki, był obyty, oczytany, umiał tańczyć czy zachować się w towarzystwie. przykro mi, że ktoś nie widzi wagi tych czynników. keidyś ktoś powiedział - każdy polityk kradnie, to taki swoisty podatek, ale wybierajmy takich, którzy dodatkowo coś dla państwa robią.
też się zgadzam, pośród obecnych kandydatów na prezydenta, too ciężko bedzie takiego znaleźć...najchętniej to wogule bym nie szedł głosować, ale pójde żebym potem nie miał wyrzutów sumienia jak wybiorą kaczucha lub kieppera itp...wole wybrać lepsze zło i zagłosować na cimka...
Cytat:
mam nadzieję, że następne wybory będę oglądał z daleka, z kraju, który *****om rządzić się nie dał.
ostatnie ps. czytając to tutaj zachodzę w głowę czemu partia o. Rydzyka nie ma już 30% poparcia...
bo naszczęście starych nawiedzonych dewotek nie ma w Polsce aż 13 milionów...dzięki BOgu?
PS. przekręcenie nazwisk jest celowe.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post