Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2005, 09:25   #34
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
[...]
Hitler, Stalin, Castro... zawsze myślałem, że to demokracja jest tą 'lepszą' drogą..

to każdy polityk jest be.. nawet ten silny i sprawiedliwy, nie głosuj więc, skoro wszyscy to złodzieje i zakłamani skubańcy. albo przyznaj otwarcie, że wolisz swoich, którzy pomimo tego, że są politykami, wbrew twojej własnej teorii nie są zakłamani i fałszywi
[...]
To jest jasne, skoro jest demokrajca, kazdy ma prawo wybrac tego kandydata, ktorego sobie upatrzyl i na niego zaglosowac...

przed wyborami jednak kazdy powinien tez miec mozliwosc zapoznania sie z prezentacja kandytatow i poznania o nich roznych prawd, tych wygodnych i nie wygodnych (politycznie), ocena ta prawdopodobnie bedzie dosc subiektywna... bo kazdy osobno ma swoje wlasne nan spojrzenie, czerwone, zielone, niebieskie z elementami lewymi, prawymi i centralnymi...

tak do tego kazdy ma prawo... zgodnie z demokracja...

Szkoda ze wielu nie pamieta lub nie zna (bo wiek mlody) czasow PRLu, kiedy nie bylo zadnej prawdy, panstwo milicyjne, puste polki w sklepach... nie bede sie rozpisywal... zachecam do ogladniecia Czlowieka z Marmuru i Czlowieka z Zelaza, mozna troche sie dowiedziec jak to bylo...

no i mam nadzeje ze Sid nalezysz do tej czesci Twojego pokolenia, ktore potrafia jeszcze zrozumiec takie filmy jak "Mis", "Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz", "Brunet wieczorowa pora"... bo wiem ze wielu bardzo wielu z Twojego pokolenia ma juz problemy z interpretacja tych filmow...
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post