Dyskusja
:
Kamera DVD
Podgląd pojedynczego posta
23.08.2005, 16:13
#
6
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
@andrzejj9 w 100% popieram twoją teorię
Kamer cyfrowych nie polecam do robienia zdjęć, nawet flagowe produkty mają słabą jakość ok 800 tys. pikseli na przetwornik.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik
PIOTR34
Zobacz profil użytkownika
Obejrzyj stronę domową użytkownika PIOTR34
Zobacz posty napisane przez użytkownika PIOTR34