Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2005, 15:58   #58
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
dwa słowa: nie czaje
domyślam się, ża napisałeś to żartem bo Twoja wiedza na temat fotografii jest dość głęboka jak sądze
Wiesz, że to nawet nie był żart..

Owszem, dawno dawno temu, kiedy miałem jeszcze najzwyklejszego "głupola" to był on na zwykłe paluszki.. Ale potem już Pentax IQ-Zoom na te specjalne baterie fotograficzne (nie pamiętam symbolu), które mają o niebo większą pojemność, i podobnie kolejny aparat - lustrzanka Pentax MZ-6. I na tego typu aparaty to w zupełności wystarczało - na mniej więcej 10 rolek filmu, czasami o kilka więcej.

Ale kiedy kupiłem sobie cyfrówkę, w niej już był specjalny rodzaj akumulatorka, która ładuje się w specjalnej ładowarce. A ponieważ cyfry ze względu na wszelkie dodatkowe funkcje (chociażby kilkucalowy jasny ekranik, nagrywanie filmów i inne..) żrą baterię strasznie i zdarza się, że starcza ona na dosłownie 2 - 3 godziny intensywnej "zabawy" to do głowy by mi nie przyszło, że można do tego typu aparatu dać zwykłe baterie.. A jeśli tak jest, to jestem naprawdę zaskoczony..

Dlatego mimo wszystko powtórzę to pytanie - i nie w formie żartu - są aparaty, do których nie dołączane są specjalne akumulatorki?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post