Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.08.2005, 10:30   #55
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Czytaj ze zrozumieniem, proszę. Ja ani razu nie wspomniałem o jakimś wykolejonym "wypierdku".

PS. już po raz, który zwracam Tobie uwagę abyś nie używał skrajnych przykładów. Jednak Ty dalej swoje. A potem masz pretensje, że ktoś Ciebie nie rozumie.

Nie mów więcej o Hitlerze, Stalinie, Leninie i wielu innych. To są przykłady nijak wiąrzące się z tematem.
a ja ci mowie, ze 'silny przywodca' i 'zjednoczony narod' najczesciej prowadzi do 'wykolejonego wypierdka'
Cytat:
Do tych nieskutecznych metod o których słyszałeś u Siebie w szkole dołożyłbym ciężką pracę. Niech się trochę chłopaki pomęczą, a nie leżą do góry brzuchami za pieniądze podatników.

Czytając Twoje opinie można spostrzec, iż wg. Ciebie każdy może zmienić się nie do poznania. Bzdura. Uważasz, że system więziennictwa zmieni jakiegoś psychopatę na niańkę do dzieci ? A innego, który całe życie okradał kioski RUCHU sprowadzi na drogę sprawiedliwości i prawdy ?
to jest konkret?

Cytat:
Najlepiej zwalić winę na środki techniczne. Kadrę, obdrapane mury, brak zestawu kina domowego w celi. Brudne firanki i brak baldachimów na łóżeczkami.
i teraz wiem, ze nie masz bladego pojecia.
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post