D70 (D70s nie porownuje bo nie znam roznic) robi zdjecia poprawne, ale to zaszumienie... slabo widoczne jak sa warunki dobre lub sredie, ale noca... iso mozna ustawiac dopiero od 200! jest to aparat dla profesionalistow ktorzy wiedza co z nim zrobic
i osprzet drozszy (samo body zreszta tez) od canona
imho Memo juz sie wpedza w koszta, ale skoro chce lustrzanke...
co do modowanego firmwaru - sam canona nie mam (mam zamiar, ale jeszcze sporo wody w warcie musi uplynac) wiec tylko z opisow w necie - warto i jest to bezpieczna
nawet w fachowej literaturze pojawiaja sie okreslenie "dostepne na rosyjskim sofcie" kiedy owa o 300D - to jak liteon i biosy od codeguysow