Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.08.2005, 15:39   #17
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
D70 (D70s nie porownuje bo nie znam roznic) robi zdjecia poprawne, ale to zaszumienie... slabo widoczne jak sa warunki dobre lub sredie, ale noca... iso mozna ustawiac dopiero od 200! jest to aparat dla profesionalistow ktorzy wiedza co z nim zrobic
i osprzet drozszy (samo body zreszta tez) od canona
imho Memo juz sie wpedza w koszta, ale skoro chce lustrzanke...
co do modowanego firmwaru - sam canona nie mam (mam zamiar, ale jeszcze sporo wody w warcie musi uplynac) wiec tylko z opisow w necie - warto i jest to bezpieczna
nawet w fachowej literaturze pojawiaja sie okreslenie "dostepne na rosyjskim sofcie" kiedy owa o 300D - to jak liteon i biosy od codeguysow
Tzn mi zależy na 6 mp minimum, małe rozmycia i aberacje przy tej rozdzialce, fullll manual, dobre szkło. Kompakt mi nie da tych mozliwości. Poza tym sprzedaję na forum A510 który dostałem od Brata. I canona znam, dlatego postanawiam kupić D350 niestetety Canon wygrał Sądzę że na Canonie się nie zawiodę. wcześniej używałem nikona analogi i minolty były spox ale w cyfrowej foto widzę że wygrywa Canon...
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post