Dyskusja
:
canon300d, a może minolta a200??
Podgląd pojedynczego posta
28.08.2005, 20:44
#
18
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,055
dobry wybór
Ja ze swojej 300D jestem zadowolony, ale trzeba sie "go" nauczyć.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika czechoj