Dyskusja: Canon A510...
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.08.2005, 22:33   #30
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,010
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian
Co racja to racja.

Największą zaletą nowej serii A610/A620 wydaje mi się Digic II. MP wystarcza mi 3.2 w A510, odchylany ekranik przeboleję, polskie menu w A510 jest. Co do 350D...nie stać mnie, a nawet gdybym uzbierał te ponad 3000 zł , to akcesoria zjadłyby mnie na starcie. Więcej zależy od fotografa niż od sprzętu. Dobry fotograf zrobi naprawdę dobre zdjęcie już na leciwym A40, a inny skopie każde na 350D.

P.S. Miła fotka Pestki w avatarze Najeździłem się 5 lat taką, uh.

Pozdrawiam.
Dobry fotograf dobre zdjecia robi dobrym analogiem, a cyfrowke ma (obowiazkowo, a jakze) do pstrykania
No chyba ze ta jego cyfrowka jest za znaaaacznie wiecej niz te 3 tys zl.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post