Dyskusja
:
canon300d, a może minolta a200??
Podgląd pojedynczego posta
29.08.2005, 07:25
#
19
TommyTheCat
Nowy na forum
Data rejestracji: 03.12.2004
Posty: 21
no jesli chcesz robic w iso800 i 1600 to jak mogles sie zastanawiac nad A200 ?
a kit na poczatek to nie takie glupie rozwiazanie, za takie pieniadze
TommyTheCat
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika TommyTheCat