Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.08.2005, 07:25   #19
TommyTheCat
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.12.2004
Posty: 21
TommyTheCat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no jesli chcesz robic w iso800 i 1600 to jak mogles sie zastanawiac nad A200 ?
a kit na poczatek to nie takie glupie rozwiazanie, za takie pieniadze
TommyTheCat jest offline   Odpowiedz cytując ten post