Dyskusja
:
canon300d, a może minolta a200??
Podgląd pojedynczego posta
29.08.2005, 08:31
#
20
ThanatoS
Silent Hunter ;)
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
I jakas stalke by sie przydalo z dobrym swiatlem, sa w miare tanie.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja
szukaj
jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika ThanatoS