Dyskusja
:
canon300d, a może minolta a200??
Podgląd pojedynczego posta
29.08.2005, 13:46
#
23
memorando
Młody żonkoś
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
heh mi zależay na perfekcyjnych zdjęciach na małym dytstansie.....i z wysokim iso przy krótkim czasie naświetlania hehe
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika memorando