Cytat:
|
Napisany przez memorando
heh mi zależay na perfekcyjnych zdjęciach na małym dytstansie.....i z wysokim iso przy krótkim czasie naświetlania hehe
|
A co ma być końcowym efektem tych zdjęć?
Plakat, zdjęcie do gazety, czy mała odbitka?
Bo chyba od tego trzeba zacząć.