Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.08.2005, 13:54   #25
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
tyle tylko że teleobiektyw o stałym świetle kosztuje krocie, a z pewnością więcej niz samo body
dlatego pisalem ze trzeba poznac potrzeby - bo sa osoby ktorym to bedzie potrzebne, ale dla wiekszosci to calkowicie nieuzasadniony wydatek
wystarczy tele o zmiennym swielte w granicach 3-5
Memo - jak chcesz robic zdjeica przy wysokich iso to pamietaj ze zaden tani aparat cie nie zadowoli, a 1Ds MarkII jest "troche" drogi
normalne kompakty czy nawet tanie lustrzanki przy wysokich iso robia dobre zdjecia tylko w dobrych warunkach oswietleniowych (stosowane bardzo popularnie przy zdjeciach tele zwierzat w pelnym swietle)
no i wlasnie - ciagle nie wiemy CO chcesz pstrykac - a od tego zalezy wieeeeleeeee


edit:
nie raz juz sie przekownywalem jak to ktos kupowal super aparat z super makro i super tele i super zdjeciami ir i wogule super, w dodatku koniecznie 8MPx ... i pstrykal swoje dorastajace pachole na automacie, uzywal wbudowanej lampy a odbitki robil w pobliskim kodaku 10x15 ...
to tak jak z jezdzeniem ferrari po zakupy - dla mnie smieszne

Ostatnio zmieniany przez nimal : 29.08.2005 o godz. 13:58
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post