Dyskusja
:
canon300d, a może minolta a200??
Podgląd pojedynczego posta
29.08.2005, 15:11
#
26
memorando
Młody żonkoś
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
aparat chcę nimal do perfekcji opanować niekupię marka ale d350 dlaczego
bo jestem zaawansowanym amatorem i najpierw d350 jak po 3 latach się znudzi kupię wypas aparat canona za 30000
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika memorando