Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.08.2005, 08:02   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Question

Cytat:
Napisany przez Salem
Ostanio też kupiłem kilka Verbatim-ów właśnie w kolorze białym. Jako, że wcześniej nagrywałem tylko na Platinkach (od Ricoh-a) nie zabardzo przejąłem się tym kolorem Verbów. Po nagraniu kilku z nich stwierdzilem, że nagrywają całkiem całkiem.
Skąd Wasze złe doświadczenia z tymi płytkami?

Pozdrowienia Salem
ale to całkiem całkiem to Oceniłeś:

- na słuch?
- na wagę?
- na równomierność toczenia po chodniku?



jakiś wykresik, kto zrobił te Verbatimy?

a może to białe plusy
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post