Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.09.2005, 21:14   #5
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja rok temu (pod koniec września 2004) kupowałem Chiefteca na angela.pl.
Kupiłem HPC 360-202, głównym kryterium była chyba głośność (bo przy starym zasilaczu w nocy kompa było słychać na parterze, a komp był na piętrze).
W momencie gdy go kupowałem wchodziły chiefteki 360-302 - ale one miały już 2 wentylatory przez co w testach były głośniejsze ( a w rzeczywistości to kto to wie )
Zasilacz 360W jest dla mnie wystarczający, (mam płytę główną ecs p4s5a/dx która jest bez możliwośći podkręcania procesora), ale chyba raczej nie przyszłościowy Chociaż napewno chcieftec 360 pociągnie więcej niż jakiś inny bezfirmowy 360.


Z ciekawości sprawdziłem na kalkulatorze poboru energii (link z testu zasilaczy na benchmark.pl) ile energi potrzebuje Twój zestaw, wyszło mi 337W, oczywiście jest to wartość gdyby wszystkie urządzenia pracowały naraz w jednym czasie, hmmm... chyba lepiej będzie wziąść coś większego niż 360W.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post