Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.09.2005, 21:35   #73
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
z podanych przez Ciebie sklepow kupowalem w eltec oraz w systembank
oba sklepy polecam - swietna obsluga, wsio szybko i fachowo, w systembanku jakis czas po zakupie dodatkowo dali mi rabat na dalsze zakupy (z czego juz nie omieszkalem skozystac - dziala ) no i przesylka jest gratis
co do tulej - tam ciezko cos zepsuc wiec skoncentrujmy sie na filtrach - dwa sklepy oferuja D&J - nie znam, jeden oferuje Kinga - same zle opinie o tej firmie, Systembank oferuje Matina - szklo z niskiej polki, ale ponoc dziala
co kupic - ciezki wybor
Systembank co chwila robi promocje - wrzuca zestwy zaawansowane na aukcje od 1pln
w ten sposob kupilem swoj zestaw - tulejka, dekil, filtrUV, filtrCPL oraz filtr ND4 - wsio za 40pln z przesylka gratis! normalnie wartosc to okolo 150-170pln
wiec ja bym radzil poczekac i codziennie przegladac aukcje na allegro - w koncu trafisz (mam nadzieje)
chyba ze na dniach wyberasz sie w gory (tam UV to koniecznosc)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post