Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.09.2005, 15:43   #84
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wszystko piekne, wszystko ładne... oczy mi już łzawią od czytania ... na to czekałem ... kilka moich opini:

[DivX] podarowąłem sobie juz dawno takie filmy (oglądąłem na TV), wole poczekac aż wskoczy na DVD, wystarczy zrobic przybliżenie na TV i pikselownia gwarantowana, a sceny nocne mnie przerażają (może cos sie zmieniło na dziś ... ostatni mój film w DivX był rok temu), poza tym mozliwość wyboru lektora czy napisów to dlamnie bajeczka (moja mamusia lektor, a ja spokojnie napisiki i to mam na jednej płycie DVD, a niekiedy nawet napisiki angielskie dla nauki języka !!!!)

[DVD] no i tu jest wątek ... jakość ?? dla mnie ... powiedzmy przyzwoita ... tylko niezadługo, jaki program teraz to ja juz sam nie wiem !!!!!! skołowaliście mnie na maxa ... ale jak robie kolekcje to nie po to by trzymać "klocki".
Oglądam zawsze na TV, monitor odpada, na monitorze gram w gierki !!!
a co do podziału na płyty ... ja chce na 1 DVD ... nie bede wstawał i zmieniał płyty, jesli film wejdzie na 1 dvd to spoko jeśli nie wywalam co można i kompresja tak by był zadowalający i mieszczący sie na 1 DVD ...
:\ ogólnie jade na Shrinku, od czasu do czasu DVD2DVD-R + CCE (Aleksandra musiałem popieścić pare godzinek, ale jakość bez porównania) ... nic nie testuję ... pobieram opinie "wyjadaczy" ...

JAK DLA MNIE DVD NA PIERWSZYM MIEJSCU !!!
pozdrawiam
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post