Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.09.2005, 08:10   #26
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
od kilku lat pracuje w promocji - czyli m.in. zajmuje sie przygotowaniem materialow promocyjnych w tym takich smieci jak plakaty i inne wydruki
nie - je nie drukuje, ale tak - mam dojscia w firmach ktore to robia, miec musze z racji mojej pracy
daj mi parametry (wymiar, naklad, ilosc kolorow, rodzaj papieru, faktura czy niekoniecznie ... mozemy pogadac, wyjasnic jesli nie miales dotychczas stycznosci z dtp) podam Ci firmy i ich ceny
Trudno mi takie rzeczy dokładnie określić, bo nie robiłem tego wcześniej, ale generalnie chciałbym, aby był to kalendarz formatu B5 - A4, miał 12 (13) stron - osobna dla każdego miesiąca, ze zdjęciem zajmującym mniej więcej 40 - 50% strony. Nakład powiedzmy 100 sztuk (ale chciałbym też wiedzieć, jak kształtuje się cena za jednostkę przy większych zamówieniach). Natomiast co do faktury... Pojęcia nie mam. Chciałbym, żeby był to papier tak, jak w przeciętnym kalendarzu, który można kupić w supermarkecie. Nic nadzwyczajnego, ale żeby też nie był to papier gazetowy..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post