Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.09.2005, 19:17   #12
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jeszcze jeden wykresik, tylko już z mojego palnika ( wysłużona 401@411 poszła do żyda ), tak więc płytki są niczego sobie:



w związku z powyższym wykresem mam jednak pytanie - czy to na pewno dobrze spalona płytka ( chodzi mi głównie o PIF ), bo już mi się kompletnie popierniczyły PI, PIF i PO i sam nie wiem co jest co i czego ile może być? edit: doczytałem, PIF nie ma być więcej niż 4, więc teoretycznie jest lipa - w praktyce filmik przelatuje w konsoli bez najmniejszego zacięcia...

a żeby nie tworzyć osobnego tematu mam też takie pytanko - czy ktoś się może spotkał i wie co to za błąd w NERO CD/DVD Speed -> "NO ADDITIONAL SENSE INFORMATION (000000)" <- występujący podczas ( najczęściej pod koniec ) sprawdzania płytki. edit: pomyślałem, po aktualizacji firmware'u problem zniknął :cool:

edit: srebrnych verbów 8x jest podobno jeszcze sporo na skrzyżowaniu GUBIŃSKIEJ ze STRZEGOMSKĄ w kiosku koło budy z knyszami 8 )( 1,80PLN ) i na Hali Strzegomskiej ( czyli naprzeciwko tego kiosku po 2,40PLN ).

edit2: a jednak problem z powyższym błędem nie zniknął i jeśli ktoś wie o co chodzi byłbym wdzięczny za info. za to wykresy się poprawiły :

__________________

Ostatnio zmieniany przez JarasMSR : 15.09.2005 o godz. 21:00
JarasMSR jest offline