Dyskusja: Najgorsze Płyty.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.09.2005, 09:15   #33
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
potwierdzam - wywaliłem kiedyś 25 sztuk EMTEC CD-R 800MB (zgubiłem paragon, bo bym oddał)

o DVD to wiadomo - też EMTEC, Hawk, Esperanza i sporo innych wynalazków (chociaż trafiają się dobre wynalazki)

ostatni prawie krew mnie zalała, bo Memorex'y CD-R 700 MB są wszystkie do przegrania
były nagrane kilka miesięcy temu i w testach były idealne, z upływem czasu wszystko trafił szlag.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post