Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.09.2005, 18:14   #37
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
1) Wielkość podpisu nie może przekraczać wysokości 120 pikseli (chodzi tutaj o łączną wysokość całego podpisu w rozdzielczości ekranu 800*600 pikseli - wszystkich obrazków i tekstu - weźcie jednak pod uwagę, że tekst w tej rozdzielczości zajmować będzie więcej miejsca (linijek) niż w większej),
Moja sygnaturka zajmuje 0x0 pixeli - w zwiazku z tym nie miesci sie w normie

Cytat:
2) Może zajmować do maksymalnie 50kB,
Nie zajmuje.

Cytat:
3) Maksymalna szerokość obrazków w jednym rzędzie nie może przekraczać 550 pikseli,
Nie przekracza.

Cytat:
4) W treści nie może być następujących informacji:
Nie mam tresci.


Cytat:
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do ingerencji w podpisy nie łamiących wyraźnie żadnego z powyższych punktów. To na wszelki wypadek, bo zdajemy sobie sprawę, że wszystkiego przewidzieć się nie da, a nie chcemy też być łapani za słowo. Ale też bez przesady - osobiście nie podejrzewam, żeby coś takiego miało się kiedykolwiek zdarzyć. Po prostu na wszelki wypadek zostawiamy sobie "otwartą furtkę"
Jak wyzej.
Ale zauwazcie, jak grozny jest ten akapit. Zezwala doslownie na wszystko, bo cos (co?) moze sie zdarzyc, albo cos (co?) wstawic, zamachnac sie....podwazyc....probowac obalic....zrobic rewolucje..... po prostu cos....
Cytat:
Poniżej wzór wielkości podpisu, która (pomijając szerokość tekstu) nie może być przekroczona:
Rozumiem, ze w momencie gdy sie nie dostosuje, beda sankcje.

Cytat:
Zakładamy, że po nim każdy ma 2 dni na dostosowanie się do nowych zasad.
Oczywiscie, choc nie do konca, pisze to zartobliwie.
Chce pokazac, ze stosujac najsluszniejsze i najmadrzejsze wskazowki i zalecenia, mozemy popasc w paranoje.
Jasnym jest bowiem dla mnie, a wynika to bezposrednio z tekstu, ze natychmiast, w ciagu dwoch dni, powinienem dorobic sobie stosowna regulaminowa sygnaturke. Ta doczytalem.
Bo nie posiadajac jej, lamie wymienione punkty.
Nie wysmiewam sie, ale kodyfikacja wszystkiego jak widze dotyka i to forum. OK. Ale bez przesady, jest regulamin i ten jest jedynym obowiazujacym prawem jak czegos brakuje, zmienic i poinformowac.
A tak to nie wiadomo, wymysl to pojedynczego moda, nadgorliwosc czy moze gremium zadecydowalo
Proponuje jeszcze:
-nie deptac trawnikow
-nie grac w pilke po 19
-nie czepiac sie
-(mnie tez, i tak jestem Glupi Yasio).

Ostatnio zmieniany przez yahol : 21.09.2005 o godz. 18:17
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post