Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.09.2005, 23:40   #13
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,383
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zajacpoziomka
Dzięki a nie ma jakiś tańszych modeli z VariRec ??
Jesli za chwile jeszcze zapytasz czy mozesz takie audiofilskie plyty przegrywac na np plytki Hawk (bo verby za drogie) to pekne ze smiechu.
Rozumiem ze nie masz kilku tys zl na stacjonarna nagrywarke, tu ludzie podaja ci dobry sprzet za pare stowek (pewnie lepszy od tych stacjonarek) a ty nadal wytrzeszczasz oczy.

No wiec albo jestes audiofilem, co jak widac kosztuje, albo daj sobie spokoj i kup byle co za 90-100zl. Pewnie i tak nie uslyszysz roznicy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline