Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.09.2005, 12:47   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
można próbować zamiany master/slave tych nagrywarek

generalnie DVD podpina się na master, ale czasami zamiana pomaga - gdzieś na forum czytałem o takich przypadkach, konflikt i zamiana pomogła.

przy flashowaniu nagrywarka DVD na master sama na taśmie.

zworki ustawić tak jak się podpina pod taśmę (kiedyś wsadziłem DVD Rom Samsunga na slave i zapomniałem o zworce ustawionej na master - szkoda, że nie mam screena co mi za sprzęt wykryło ^_^ )
ed hunter jest offline