Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.09.2005, 07:46   #1150
Colony5
lawyer
 
Data rejestracji: 04.03.2005
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 12
Colony5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X
Ja bym stwierdzil dokladnie na odwrot - Young Adam wybitny, nagrodzony z reszta, a House of the Dead zalosne...
House Of The Dead - zgadzam się, że żałość bierze góre i to bez dwóch zdań, natomiast co do filmu "Młody Adam" - to, że film został nagrodzony na festiwalu filmowym wcale nie oznacza, że jest od razu wybitny i nigdy nie stanowi to dla mnie mojego własnego zdania. Nie twierdzę, że ten film jest beznadziejny, tylko że nie rzucił mnie na kolana. Zraziło mnie w nim przesłanie jakie odebrałem po jego obejrzeniu. Wyczyny młodego i zagubionego w życiu "ogiera" szukającego okazji do podboju seksualnego i wykorzystującego go niezależnie od sytuacji życiowej innych ludzi, czego konsekwencją jest to.............., że może odejść i szukać dalej sensu życia bez ponoszenia konsekwencji swoich czynów. Spotkanie na swojej drodze takiego człowieka to niestety problemy i to w całkowicie prywatnej sferze naszego życia, tym królestwie, którego powinniśmy bronić ze wszystkich sił, czyli najbliższej rodzinie. Ale jeszcze raz powtarzam, odczucia każdego z nas po obejrzeniu filmu są całkowicie subiektywną oceną. I dzięki temu mamy taką różnorodność poglądów w otaczającym nas świecie. Gorąco pozdrawiam.
__________________
KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA.
Colony5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post