Dyskusja: Najgorsze Płyty.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.09.2005, 12:18   #35
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
mi prawie zawsze CD nagrywa sie bardzo dobrze (z wyjatkiem jednej z moich nagrywarek ktora tanie plyty CD wypala tak ze tylko ona je czyta, za to bezproblemowo i na pelnej predkosci). Niewazne czy tdk czy hawk plytki cd nagrywaja sie OK a z odczytem tez nie ma problemu (mam cdrw juz 5 lat).
Ale DVD to zupelnie inna historia - tu warto zainwestowac TYLKO w verbatim i tdk.. i nic wiecej.
Zdecydowanie najgorsze plyty DVD jakie kupilem to Memorex DVD-R 8x (CMC). Z dziesieciu wypalily sie 2 (na predkosci 2x) ale i tak nie zaryzykowalem zostawienia na nich danych. Nawet 'Manta 4x' byly o niebo lepsze.
Natomiast ostatnio w moje rece dostala sie plyta (?) mediastore 4x +r ktora wbrew moim oczekiwaniom wypalila sie wysmienicie (i to DVD-Video, dziala w stacjonarce bez zajakniecia!)... widocznie jakis pech .
Generalnie doszedlem do wniosku ze taniej jednak wyjdzie mi palenie na verbach i tdk. A do tego wypalam szybciej niz te przeklete hipermarketowe 4x i nie musze sie przejmowac o dane.
W dodatku zauwazylem dziwna rzecz- kupione w hipermarketach plyty po wyjeciu z pudelka czesto sa brudne, maja liczne skazy (tak wlasnie wyobrazam sobie odpady produkcyjne) lub sa zle wywazone powodujac glosna prace napedu. Jak dla mnie sprzedaz takiego g...a to po prostu skandal. Wole specjalnie pojechac do sklepu komputerowego i kupic prawdziwe plyty za male (w porownaniu z marketowymi) pieniadze - nie musze narzekac ani na nosnik ani na nagrywarke.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 29.09.2005 o godz. 12:28
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post