Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.09.2005, 19:26   #5
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez dlugi_as
Przeczytalem duzo postow na tym forum i nie znalazlem rozwiazania na moj problem a nagrywarka DVD wiec pisze tego posta .
Moj sprzet to TOSHIBA ODD-DVD SD-R5272.
Moj problem polega na tym iz od czasu zakupu hjakos dziwnie nagrywa mi plytki CD i dvd (mam ASPI zainstal. , dziala takze w trybie UDMA-2), Po nagraniu plytki przez nero jest takie cos jak weryfikacja nagrania, no i tutaj pojawia sie problem poniewaz po ilus procentach wykazuje bledy uszkodzonych sektorow czy czegos takiego i przez plytka jest do wqyrzucenia, poniewaz pliki sa uszkodzone i nie moge nic z tym zrobic. Probowalem juz wszystkiego, przy nagrywania najmniejsza predkoscia taki problem wystepuje dosc rzadko. Nie wiem jak to rozwiazac... byc moze dac na gwarancje ? czy moze mam cos zle ustawione ? ale dziwne to jest, poniewaz zainstalowanie nagrywarki i zainstalowanie oprogramowania to nie jest zadna filozofia i bez zbednych zabiegow powinno wszystko ok dzialac. Jeszcze mam pytanie, czy wgrywajac nowego biosa trace gwarancje ?
Miałem to samo z tym samym modelem Toshiby. Przy nagrwaniu DVD np. x 8 i x 12 płyta była nie do odczytu, a x 4 wszystko było ok. Zadzwoniłem do "Alstora" i powiedzieli, że najprawdopodobniej laser padł i nie ma wystarczającej mocy, przy nagrywaniu z większymi prędkościami.
Ostatecznie wymienili mi na nową, którą sprzedałem (jako, że to była druga Toshiba, która padła), kupiłem NEC-a i mam spokój.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline