Dyskusja: fifa 06
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.09.2005, 22:34   #1
kubsson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2005
Posty: 4
kubsson w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
fifa 06

witam,
mam oryginał fify 06 ale chciałbym zrobić sobie kopię zapasową. A ray scanner wykrył mi zabezbieczenie safedisk 3.1. Jak wszyscy wiedzą fifa 06 jest na dvd, a w alkoholu nie ma profili dla tego rodzaju płyt. a wiec wchodze w ustawienia --> profile, wybieram odpowiedni rodzaj zabezpieczenia, i pokazuje mi w opcjach odczytu zaznaczone jest miedzy innymi "odczyt danych subkanałowych". A wiec ja wielce uradowany odpalam kreator odczytu, patrze, a tam nie ma takiej opcji. jest tylko "ignoruj błędy odczytu" i "DPM".

a oto moje pytanie: Skąd mam wytrzasnąć opcję żeby odczytywało mi dane subkanałowe z płyty dvd? a może coś źle robie? zawsze robilem tak, ze majac gre na dvd i wiedzac ze w alkoholu nie ma dla dvd odpowiednich profili patrzylem w ustawieniach jakie opcje sa zaznaczone przy odpowiednim zabezpieczeniu i je recznie wybieram w kreatorze odczytu. ale co robic gdy nie ma w kreatorze tej opcji?

jezeli nikt z was nie zna odpowiedzi na te pytanie to prosze napisac chociaz o jakims innym sposobie skopiowania fify 06, bo musze miec kopie zapasowa.

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
kubsson jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online