Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.10.2005, 15:47   #8
reynart
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2005
Posty: 2
reynart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam jeszcze jedno pytanie... Użyłem tego VSO DivxToDVD i powstały dwa katalogi ORIGINAL i VIDEO_TS... czy wystarczy nagrać sam VIDEO_TS i czy będzie to chodziło... na wszystkich płytach Dvd-Video widziałem jeszcze Audio_TS i kilka innych plików... czy film będzie działał jeśli nagram sam katalog Video_TS i czy będzie na nim dźwięk
reynart jest offline   Odpowiedz cytując ten post