|
Mam jeszcze jedno pytanie... Użyłem tego VSO DivxToDVD i powstały dwa katalogi ORIGINAL i VIDEO_TS... czy wystarczy nagrać sam VIDEO_TS i czy będzie to chodziło... na wszystkich płytach Dvd-Video widziałem jeszcze Audio_TS i kilka innych plików... czy film będzie działał jeśli nagram sam katalog Video_TS i czy będzie na nim dźwięk
|