Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2005, 14:03   #54
Bolo76
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Bolo76
 
Data rejestracji: 23.09.2005
Posty: 9
Bolo76 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam. Kupiłem nagrywarkę . Narazie nie miałem czasu żeby ją przetestować. Prawie mnie nie ma w domu. Dzisiaj byłem tylko 30 minut - tyle żeby ją podłączyć i nagrać jedną płytę. Wziąłem DVD+r x16 i zrzuciłem obraz z prędkością x8 Alkocholem. Obrazek poniżej. Chciałem jeszcze nagrać szybko jakąś DVD-r, ale niestety - coś mam chyba zrąbane z ASPI. Muszę z tym zrobić porządek, jak będę miał czas. W nero problem - ale to coś z programem (ver 6 coś tam) bo Nero Speed wogóle nie chciał żadnego testu zrobić - dopiero jak ściągnąłem nową wersję to poszło. . Szybko zainstalowałem DeepBurnera - ale on nie widział żadnej mojej nagrywarki (mam jeszcze starego TEAC-a x40 i jego też nie). Nie miałem czasu więc dałem sobie spokój. Jutro albo pojutrze to wszystko sprawdzę. Jeśli zerkniecie na wykres: to co się dzieje między 1,5 i 2 GB to wina płytki, może jakiegoś zabrudzenia ?? Jak poustawiam wszystko to dam jakieś inne wykresy. Acha i niech ktoś powie, czy wszystko dobrze ustawione w nero speedzie, bo się tym wcześniej nie bawiłem.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
NEC ND-355051505170717071 A-dvd-x8.jpg  
Bolo76 jest offline   Odpowiedz cytując ten post