Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2005, 21:50   #15
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dzisiaj lyknalem cake 25 sztuk DVD-R Verbatim... W ATIP maja wpisane TY, ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze to ta firma, bo plyta strasznie tnie na moim stacjonarnym odtwarzaczu DVD. TY to amrka bliska MCC, wiec nie byloby takich walkow, gdyby to byl oryginalny produkt :-(. Czy ktos je testowal? Sa srebrne, deklarowana predkosc to 8 choc moja nagrywarka upeira sie, ze nie nagra ich wyzej niz 2x :-(. Od poprzednich odroznia je fakt, ze napisy "4.7GB 120min" i"8x Certified" napisane sa zwykla czcionka typu Arial, a nie ta charakterystyczna dla verbatima "futureska". Z kolei napis "DVD-R for recording" zostal zastapiony napisem "DVD-Recordable" napochanym rowniez ta ordynarna, prosta czcionka. Czy ktos to testowal? Moze zrobic testy na KProbe czy czyms innym i napisac ile jest to warte? W hurtowni poinformowano mnie ze tych "dawnych" verbow nie ma i raczej nie bedzie. WTF?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline