Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.10.2005, 20:53   #6
simek1987
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.10.2005
Posty: 1
simek1987 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam mam pewnien problem jak przerobie film na format dvd programem WinAVI Video Converter i nagram na plyte dvd w nero to na odtwarzaczach dvd telewizyjnych film sie zacina staje w roznych momentach niekiedy na poczatku filmu niekiedy na kocowce samej niekiedy w srodku prosze o odpowiedz i porade co to moze byc i co mam zrobic by tego uniknac bym mogl normalnie ogladnac caly nagrany przezemnie film na dvd bez zadnych przeszkod z gory serdecznie dziekuje niemam pojecia czy to wina nagrywania moze zle cos robie podczas nagrywania wina odtwarzacza ani plyty raczej to nie jest bo juz prubowalem pare plyt i na paru odtwarzaczach i jest to samo nawet na komputerze sie zacina taka nagrana plyta gdy biore film dvd od kumpla to normalnie odtwarzam go bez niczego a gdy go przegram u siebie np dam w nero kopiuj dvd lub zrzuce dvd decrypterem obraz iso i nagram w nero obraz iso na plyte to jest to samo czyli filmy przerobione przez kumpla ida ale przegrane juz u mnie nie ani skopiowane w nero prosze pomozcie czekam i pozdrawiam !!!
simek1987 jest offline