Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2005, 08:26   #23
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
No tak brykiety moze i tanie, zapewne i inne rozwiazania opalowe tez korzystnie cenowo wychodza, ale ja mam tylko gaz albo elektryke... oszczednosci na tym nie bedzie, chyba ze nie bede grzal, owszem moglbym kupic jeszcze jakis grzejniczek naftowy - ale nie wiem czy to jest korzystne cenowo, pozstaje mi tylko poczekac na dotkliwe mrozy i puscic w obieg c.o. a teraz dres i polar wystarcza
o wszystkich naftowych wynalazkach można zapomnieć.

kupując oryginalną naftę, grzanie wychodzi w cenie elektryczności, na nieoryginalnej śmierdzi.

druga sprawa, że się człowiek tym truje, bo spaliny nie są nigdzie odprowadzane.
______________
spaliłem w nocy jeszcze 2 kostki i naprawdę są ok
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post