Dyskusja: Domyślne menu
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2005, 19:59   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez PaTus
Przeglądałem forum i znalazłem odpowiedź na drugie pytanie, lecz użytkownik opis oparł na programie pgcedit. Moje pytanie dotyczy programu ifoedit. Czy wyżej wymienine zabiegi da się przeprowadzić za pomocą programu ifoedit.
Pewnie się da... Tylko po co? PGCEdit jest konsekwentnym rozwinięciem programu ifoEdit. W ifoEdit pracujesz na pojedynczym pliku IFO, PGCEdit wczytuje całą strukturę płyty.

Co to daje? Umożliwia to analizę programu odtwarzania płyty (opcja Trace) - dzięki temu możesz określić które menu jest wywoływane i z którego miejsca. Zmieniając tę komendę możesz wybrać odpowiednie menu. Łatwo można określić mechanizm losowego wyboru menu i go zablokować.

Oczywiście wszystko to możesz zrobić za pomocą ifoEdit - z notatnikiem przeanalizować poszczególne pliki IFO rysując sobie schemat działania płyty i zapisując wartości i numery istotnych rejestrów. Później tylko odpowiednie modyfikacje, testy, modyfikacje, testy... W PGCEdit zrobisz to w 3 minuty i już można wyskoczyć na ^_^

Czemu więc niechęć do PGCEdit?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post