Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.10.2005, 11:36   #51
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
zdjęcie zrobione w iraku przez polskiego żołnierza

mam jeszcze z kilkaset zdjęć z iraku typu urwana ręka na szosie meczety akcje przeprowadzane przez polaków albo kierunkowskazy w karbali na katowice kraków warszawe
zdjęcie czaderskie, choć w domyśle ten topic miał dotyczyć własnoręcznie zrobionych zdjęc (przyp. moje ) to TAKIE zdjęcie musi być zamieszczone!

jeśli chodzi o urwane ręce, to chyba każdy z ciekawości zaglądał na takie strony - i starczy

edit: popatrzyłem lepiej na to zdjęcie - fotomontaż


Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 06.10.2005 o godz. 11:39
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post