Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.10.2005, 09:47   #7
Men_In_Blue
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Men_In_Blue
 
Data rejestracji: 29.04.2005
Posty: 15
Men_In_Blue w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam wszystkich. Mam problem w dopasowaniu rozsuniecia dzwieku w dvd-video. Otorz. Mam orginalne wydania dvd i vcd z filmem "Gliniarz z Beverly Hills". Rzecz jest taka ze na dvd nie ma polskiej sciezki dzwiekowej a na vcd jest. Chodzi o to zeby dodatkowa sciezke (niemiecka konkretnie) podmienic na polska wypruta z vcd. Po zmultiplexowaniu w Ifoedit filmu wszystko dziala i gra tylko ze dzwiek leci za wolno (tzn. polski dzwiek). Polski strumien mam w formacie orginalnym z vcd czyli w mp2 i chce go w postaci niezmienionej na dvd wrzucic (zeby nie tracic na i tak juz niskiej jakosci konwertujac do jakiegos innego formatu) i problem moj dotyczy tego jak szybko, w miare dokladnie i bezbolesnie wyliczyc jaki mam "delay" dopasowac do tego jednego strumienia aby sie zgadzal z dvd. Podpowiem tylko ze wszysko jest w pal'u i na calej dlugosci filmu przesuniecie nie ulega zmiania. Przez caly film jest takie samo wiec kwestia tylko dopasowania delay'a ale trwa to u mnie juz ponad miesiac a chce miec to zrobione dobrze ale takze nie chce z tym siedziec nie wiadomo ile czasu bo i tak juz duzo czasu na to poswiecilem a chce to werszcie skonczyc.
Men_In_Blue jest offline   Odpowiedz cytując ten post