Dyskusja: Najgorsze Płyty.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.10.2005, 18:57   #44
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez TORQUE
Kiedyś miałem 10-pak Mint, wszystko ładnie pięknie aż do czasu nagrywania. 1 na 5 była nagrana, a inne albo napęd nie chciał ich rozpoznać, albo po ok 2% bufor siadał i CD można było porzucać

Do Minta dodam jeszcze Omegę i Datexy, które po niedługim okresie używania dosłownie się rozpadają (pękają).
kiedyś kupiłem naprawdę sporo zielonych datexów i wszystkie, które są u mnie działają (testy są takie sobie ale jakoś chodzi) a Minty (całe szczęście tylko kilka) nagrały się tragicznie i tak pozostało (discman AIWA z 45 sekundowym buforem daje radę ^_^ )
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post