Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.10.2005, 10:42   #10
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeśli całkowicie nie skreślasz Motoroli MPx200 z powodu braku bluetooth'a, to mogę Ci co nieco napisać na jej temat, bo sam ją posiadam.

W cenie do 500zł dostaniesz tę Motkę, ale... sam telefon. Do tego dolicz cenę za kartę SD (512MB to wydatek ok. 130zł), oraz cenę słuchawek. Słuchawki oryginalne są trudno dostępne i drogie. Można kupić słuchawki od NOKII 6510 i lekko przerabiając połączenia w klipsie masz w pełni funkcjonalny zestaw z rewelacyjnym dźwiękiem. Mnie udało się kupić oryginalny zestaw do wspomnianej Nokii za 30zł. Ewentualnie można kupić taki sam zestaw ale FOREVER. Również trzeba zmodyfikować połączenia w klipsie. Dźwięk mają też na dobrym poziomie.
Najbardziej w tym telefonie rozczarowuje bateria... przy rzadkim korzystaniu z telefonu wytrzymuje 2 doby, nie dłużej... a jak naprawdę dużo słuchasz MP3, to musisz ją ładować codziennie.
Telefon jest bardzo solidnie wykonany, z bardzo dobrych materiałów. Tego brakuje nowym telefonom. Wyświetlacz ogromny i świetnej jakości. W telefonie przydałby się polski słownik T9, ale nie ma go. System operacyjny działa całkiem fajnie... w przeciągu 2 miesięcy zawiesił się tylko 2 razy
Transfer danych z komputera na kartę nie odbywa się w szalonym tempie, a raczej dość mozolnie... ale do zaakceptowania (przynajmniej przeze mnie). Przerzucenie MP3 o wadze ok. 10MB trwa ok. 1min.
Polifonia jest na dobrym poziomie, a zewnętrzny głośniczek gra całkiem głośno i przyzwoicie... spokojnie można z niego słuchać MP3 w warunkach polowych, gdy nie ma innego grajka.
Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej, to pytaj

Ostatnio zmieniany przez Proton : 10.10.2005 o godz. 11:07
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post