Te dwa wykresy obrazuja tyle, ze napedu podaly SKRAJNIE rozne wyniki (generalnie PIF). Patrzac na wykres z NECa, plytka nagrala sie satysfakcjonujaco dobrze. Patrzac na wykres Benq - zle.
Mozna wiec to zinterpretowac rowniez w druga strone - NEC ma duzo lepsza korekcje