Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2005, 22:41   #1655
Dylu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 14
Dylu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w jakis sposob benq 1640 nagrywa i kasuje Verbatimy DVD-RW x4 i x6, jak pisza niektorzy, jezeli nie ma ich wpisanych w bios
__________________
BenQ 1640 (BSLB-seria B)
Dylu jest offline   Odpowiedz cytując ten post