|
Zadałem wcześniej dokładnie tę samą wątpliwość, Sławek pewnie przejęzyczył sie pisząc że nie można nagrywać jeśli nie ma w biosie, myślę że napęd stosuje wówczas standardową procedurę zapisu przyspisaną dla nieznanych mu dysków, pewne jest to strategia uniwersalna i dlatego może dochodzić w skrajnościach do pewnych problemów.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
|