Cytat:
|
Napisany przez czechoj
Zadałem wcześniej dokładnie tę samą wątpliwość, Sławek pewnie przejęzyczył sie pisząc że nie można nagrywać jeśli nie ma w biosie, myślę że napęd stosuje wówczas standardową procedurę zapisu przyspisaną dla nieznanych mu dysków, pewne jest to strategia uniwersalna i dlatego może dochodzić w skrajnościach do pewnych problemów.
|
byc moze jest tak jak piszesz, ale w takim razie dlaczego benek niechce mi palic (a dokladniej kasowac,bo nagrac sie da) plyt DVD-RW LiteOna (tych co sa dolaczane do BOXowych litkow), stosujac ta "uniwersalna" metode...