Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2005, 23:18   #1659
Dylu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 14
Dylu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Zadałem wcześniej dokładnie tę samą wątpliwość, Sławek pewnie przejęzyczył sie pisząc że nie można nagrywać jeśli nie ma w biosie, myślę że napęd stosuje wówczas standardową procedurę zapisu przyspisaną dla nieznanych mu dysków, pewne jest to strategia uniwersalna i dlatego może dochodzić w skrajnościach do pewnych problemów.
byc moze jest tak jak piszesz, ale w takim razie dlaczego benek niechce mi palic (a dokladniej kasowac,bo nagrac sie da) plyt DVD-RW LiteOna (tych co sa dolaczane do BOXowych litkow), stosujac ta "uniwersalna" metode...
__________________
BenQ 1640 (BSLB-seria B)
Dylu jest offline   Odpowiedz cytując ten post