Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2005, 23:27   #1660
Daniel290
Życie to nie je-bajka
 
Avatar użytkownika Daniel290
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Posty: 118
Daniel290 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Dzieciak jesteś (żeby nie powiedziec inaczej) i do debat nie dorosłeś
No poprostu genialne. za przecudowne odwracanie kota ogonem Wyzywasz mnie od chama,używasz słówek z kropkami,wyzywasz mnie od wieśniaka co mu niby słoma z butów wychodzi , a gdy ci nadal spokojnie odpisuje to mi mówisz że nie dorosłem do dyskusji ?? Ehhhh Nic dodac nic ująć.
Co by nie było offtopic i watek nie przerodził się w jakąś jatke jarmarczną.
Benq i śmietnikowa titanum
Qsuite x4

Jak widać program "pozwolił" na nagranie tej płyty szybciej.Oto efekt:

Dodam że pomimo ustawienia prędkości nagrywania x8 czas wyniusł 15 minut czyli i tak płyta była palona x4
Wnioski są dwaPo pierwsze qscan znowu mnie zawiódł,po drugie te płyty nie nadają sie do benq.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
BenQ 1640 / BenQ EW164B-titanum-r-qsuit-x4.jpg   BenQ 1640 / BenQ EW164B-titnum-x8-15minut-benq.jpg  
__________________
Życie to nie je bajka a rowerzysta to nie człowiek
Daniel290 jest offline   Odpowiedz cytując ten post