Cytat:
|
Napisany przez czechoj
Dzieciak jesteś (żeby nie powiedziec inaczej) i do debat nie dorosłeś
|
No poprostu genialne.

za przecudowne odwracanie kota ogonem

Wyzywasz mnie od chama,używasz słówek z kropkami,wyzywasz mnie od wieśniaka co mu niby słoma z butów wychodzi , a gdy ci nadal spokojnie odpisuje to mi mówisz że nie dorosłem do dyskusji ??

Ehhhh Nic dodac nic ująć.
Co by nie było offtopic i watek nie przerodził się w jakąś jatke jarmarczną.
Benq i śmietnikowa titanum
Qsuite x4

Jak widać program "pozwolił" na nagranie tej płyty szybciej.Oto efekt:

Dodam że pomimo ustawienia prędkości nagrywania x8 czas wyniusł 15 minut czyli i tak płyta była palona x4

Wnioski są dwaPo pierwsze qscan znowu mnie zawiódł,po drugie te płyty nie nadają sie do benq.