Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2005, 23:38   #1661
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Daniel290
Benq i śmietnikowa titanum
Qsuite x4
Jak widać program "pozwolił" na nagranie tej płyty szybciej.Dodam że pomimo ustawienia prędkości nagrywania x8 czas wyniusł 15 minut czyli i tak płyta była palona x4
Wnioski są dwaPo pierwsze qscan znowu mnie zawiódł,po drugie te płyty nie nadają sie do benq.

QScan test 4x i nośnik 4x a więc prędkość nagrywania również max 4x.
Dlatego mimo ustawienia 8x płytka została nagrana prędkością 4x.

Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post