Cytat:
|
Napisany przez Daniel290
Benq i śmietnikowa titanum
Qsuite x4
Jak widać program "pozwolił" na nagranie tej płyty szybciej.Dodam że pomimo ustawienia prędkości nagrywania x8 czas wyniusł 15 minut czyli i tak płyta była palona x4 
Wnioski są dwaPo pierwsze qscan znowu mnie zawiódł,po drugie te płyty nie nadają sie do benq.
|
QScan test 4x i nośnik 4x a więc prędkość nagrywania również max 4x.
Dlatego mimo ustawienia 8x płytka została nagrana prędkością 4x.
Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.