Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2005, 23:54   #1662
Daniel290
Życie to nie je-bajka
 
Avatar użytkownika Daniel290
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Posty: 118
Daniel290 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj

QScan test 4x i nośnik 4x a więc prędkość nagrywania również max 4x.
Dlatego mimo ustawienia 8x płytka została nagrana prędkością 4x.

Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.

Zaraz zaraz Sławku.Technologia overspeed teoretycznie ma pozwolić na nagrywanie z wyższymi prędkościami niz certyfikacja nośnika.Qscan wyraźnie na to zezwolił.Wiec jak w końcu.Overspeed mam na 100 % włączony.To to działa czy nie działa ??
Zresztą pominąwszy nawet to i biorąc pod uwage że płyta nagrała się i tak x4 to to co pokazuje qscan a to co wyszło naprawde to dwie absolutnie inne rzeczy.Qscan pokazuje że ta płyta jest dobra :/ A to poprostu szajs. Kłamie
__________________
Życie to nie je bajka a rowerzysta to nie człowiek

Ostatnio zmieniany przez Daniel290 : 16.10.2005 o godz. 23:59
Daniel290 jest offline   Odpowiedz cytując ten post