Cytat:
|
Napisany przez slawekj
QScan test 4x i nośnik 4x a więc prędkość nagrywania również max 4x.
Dlatego mimo ustawienia 8x płytka została nagrana prędkością 4x.
Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.

|
Zaraz zaraz Sławku.Technologia overspeed teoretycznie ma pozwolić na nagrywanie z wyższymi prędkościami niz certyfikacja nośnika.Qscan wyraźnie na to zezwolił.Wiec jak w końcu.Overspeed mam na 100 % włączony.To to działa czy nie działa ??
Zresztą pominąwszy nawet to i biorąc pod uwage że płyta nagrała się i tak x4 to to co pokazuje qscan a to co wyszło naprawde to dwie absolutnie inne rzeczy.Qscan pokazuje że ta płyta jest dobra :/ A to poprostu szajs. Kłamie