Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2005, 23:55   #1663
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.
Moze teraz uzyskam odpowiedz jakiej nie moglem dostac od pol roku (juz w watku 1620 poruszalem ten temat).

Mam wiec pytanie:

Do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik?

Prosze o KONKRETNA odpowiedz.

Z moich bardzo skromnych obserwacji Qscan sluzy jako zapychacz tzw. FEATURES napedu i jego przydatnosc jest porownywalna z kaloryferem na USB.

Z moich bardzo skromnych obeserwacji wynika ze nie ma zadnego wplywu na wynik jakosci np. Nero.

Pewnie sie myle wiec prosze o KONKRETNE sprostowanie.

A te wycieczki sa coraz badziej niepokojace. Bartez chyba na fali dobrego chumoru przykleil ten temat, ja bym tego nigdy nie zrobil, bo wiem ze to lubi prowokowac - wiadomo wazny temat - przyklejony, to nie mozna nikomu popuscic ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post