Cytat:
|
Napisany przez slawekj
Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.
|
Moze teraz uzyskam odpowiedz jakiej nie moglem dostac od pol roku (juz w watku 1620 poruszalem ten temat).
Mam wiec pytanie:
Do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik?
Prosze o KONKRETNA odpowiedz.
Z moich bardzo skromnych obserwacji Qscan sluzy jako zapychacz tzw. FEATURES napedu i jego przydatnosc jest porownywalna z kaloryferem na USB.
Z moich bardzo skromnych obeserwacji wynika ze nie ma zadnego wplywu na wynik jakosci np. Nero.
Pewnie sie myle wiec prosze o KONKRETNE sprostowanie.
A te wycieczki sa coraz badziej niepokojace. Bartez chyba na fali dobrego chumoru przykleil ten temat, ja bym tego nigdy nie zrobil, bo wiem ze to lubi prowokowac - wiadomo wazny temat - przyklejony, to nie mozna nikomu popuscic ...