Dyskusja
:
BenQ 1640 / BenQ EW164B
Podgląd pojedynczego posta
17.10.2005, 07:54
#
1665
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
Cytat:
Napisany przez
kowanski
POLECAM - nie wiedze nic lepszego w tej cenie na rynku !!!
OK. Dzieki
. Dzisiaj ja sobie chyba sprawie. Jak nie dzisiaj to jutro. Moja nagrywarka wezionela ducha wiec musze miec nowa
Mmm.... juz przepalona
IceManSpy
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika IceManSpy